Вітаємо!

07.05.2016 19:13

Вітаємо переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу "Парки-легені міст і сіл"

опубліковано 27 квіт. 2016 р., 14:08 ОЕНЦ Донецький   [ оновлено 27 квіт. 2016 р., 14:09 ]

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

м. Київ

«25» квітня 2016 р.                                                              № 33

Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу

«Парки – легені міст і сіл»

Відповідно до плану Національного еколого-натуралістичного центру на 2016 рік, затверджено Міністерством освіти і науки України, положення про всеукраїнський конкурс «Парки – легені міст і сіл» завершився тур заочного Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» 2015 року.

Педагогічні колективи шкіл та позашкільних навчальних закладів із різних областей України творчо підійшли до виконання завдань конкурсу, що підтверджує активізацію роботи у формуванні екологічної культури учнів, набутті навичок і досвіду розв’язання екологічних проблем.
Представлені матеріали на конкурс свідчать про оздоровлення довкілля, збереження існуючих насаджень, благоустрою парків, скверів, садів.
У ході конкурсу учнівською молоддю закладені нові парки, лісопарки, алеї, захисні смуги та інші об’єкти зеленого будівництва.
У шкільних розсадниках діти вирощували посадковий матеріал плодово-декоративних дерев, кущів, квітів, якими озеленювали та прикрашали території шкіл, вулиці, дитячі садочки, істоісторичні та пам'ятні місця, передавали його іншим організаціям. Школярі вивчали сучасні напрями паркобудівництва, історію зеленого будівництва і садово-паркового мистецтва в світі, Україні. Результати вивчення відображені у рефератах школярів, альбомах, таблицях.
За успіхи у виконанні завдань Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл»

НАКАЗУЮ:

І. Нагородити грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України учнів, вихованців і колективи шкіл та позашкільних навчальних закладів за оздоровлення довкілля, збереження існуючих зелених насаджень, створення і благоустрій парків, лісопарків, скверів, бульварів та інших об'єктів зеленого будівництва:

за І місце

26. Легкіх Єлізавету, ученицю 5 класу Краматорської загальноосвітньої школи-інтернату №3 Донецької області.

за ІІ місце

12. Мітрошину Любов, ученицю 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Димитровської міської ради Донецької області.
31. Вихованців дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу № 34 «Дельфін» Дружківської міської ради Донецької області.
32. Трунову Дар’ю, ученицю 8 класу Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м. Костянтинівка Донецької області.

за ІІІ місце

32. Учнів 3-А та 3-Б класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Димитровської міської ради Донецької області.
33. Учнів ЗОШ №5 м. Красноармійська Донецької області.
34. Учнів Родинської ЗОШ №8 м. Красноармійська Донецької області.

ІІ. За активну просвітницьку роботу з учнями по вивченню історії зеленого будівництва і садово-паркового мистецтва, благоустрою парків під час конкурсу «Парки – легені міст і сіл» вручити листи -подяки Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України педагогам:

49. Деревенченко Л.С., вихователю Краматорської загальноосвітньої школи-інтернату №3 Донецької області.
50. Нікітіній Т.Ю., вчителю української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Димитровської міської ради Донецької області.
51. Павлюк Юлії Юріївні, вчителю англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Димитровської міської ради Донецької області.
52. Стальній Олені Романівні, вчителю географії Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м. Костянтинівка Донецької області.
88. Дворник Марії Михайлівні, завідувачу дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу № 34 «Дельфін» Дружківської міської ради Донецької області.
89. Бабенко Ірині Іванівні, вчителю хімії та біології 1 категорії ЗОШ № 5 м. Красноармійська Донецької області.

III. Педагогічний колектив Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України висловлює подяку ди-ректорам департаментів освіти і науки, керівникам загальноосвітніх та поза-шкільних навчальних закладів за організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу «Парки — легені міст і сіл» серед учнівської молоді.

Директор НЕНЦ
доктор педагогічних наук,