Профорієнтація

04.03.2015 16:39

Головною метою трудового навчання на сучасному етапі є формування технологічно освіченої особистості, яка може реалізувати себе в самостійному житті, професійно самовизначитися і знайти своє місце в суспільстві.  Важко не погодитись зі словами: «Якщо Ви вдало виберете працю, вкладете в неї свою душу, то щастя саме Вас знайде». Саме під таким девізом 3 березня у загальноосвітній школі № 5  пройшов міський семінар учителів праці за темою «Уроки трудового навчання як шлях до професійного самовизначення, обґрунтованого вибору професій з урахуванням здібностей, уподобань та інтересів учнів». Під час проведення заходу з педагогами був проведений психологічний тренінг за темою «Профорієнтаційна робота в школі як один із факторів самовизначення підлітків», протягом якого вчителі збагатили своє уявлення про світ професій та методи профорієнтаційної роботи на уроках праці. Після цього педагоги міста відвідали відкритий урок Романчука П.Г. за темою «Технологія виготовлення виробів із деревини способом токарної обробки».  Нові форми роботи, атмосфера співпраці та творчості, майстерність учителя та активність дітей приємно вразили всіх присутніх.