Методичний тиждень

29.02.2016 21:10

29 лютого, в останній зимовий день (хоча за вікном світило по-справжньому весняне сонечко) в нашій школі працювала панорама методичних ідей. На цій виставці можна було ознайомитись з кращим педагогічним досвідом, розробками нестандартних уроків, новими педагогічними знахідками. Кожне шкільне методичне об’єднання представило цікаві творчі доробки вчителів за останній рік: «Модель компетентного випускника початкової школи» (Мурашкіна О.В., Кваша Т.Г.), проект «Як говорять сучасні підлітки» (Адамець Т.І.), методична розробка «Міжпредметні зв’язки на уроках хімії» (Лукашова М.А.), міні-збірка вправ з математики до ЗНО (Сулицька Т.В.), розробки нестандартних уроків (Холодова Т.О., Хроменко Н.А., Левчук Д.М., Нікітіна Т.Ю., Нечипорук Е.Г., Юдкіна Т.І. та інші). Були представлені також колективні творчі проекти педагогів: «Компетентнісно орієнтований урок», «Школа сприяння здоров’ю», «Вибір професійної перспективи» тощо. Такі заходи дають можливість ознайомитись з різноманітністю методичних пошуків, обмінятись досвідом, а науково-методичній раді рекомендувати кращі роботи до публікації.

Пелехань І.Г., заступник директора з НВР