Ярмарок

28.10.2016 19:00

Ярмарок

24.09.2016 18:32

Сьогодні, 24 вересня, у центрі нашого міста Мирнограда розгорнувся багатий ярмарок «Мирноградська осінь», у якому педагоги ЗОШ № 5, учні та їх батьки взяли активну участь. «Щедра комора» від нашої школи по-справжньому була щедрою на їстівні дари осені та різноманітні смачні українські страви, консервацію, ласощі. Але не тільки від українських, але й від польських страв «ломилися» наші столи. Прекрасний пиріг «Мазурик», голубці по-польськи можна було скуштувати нашим дорогим гостям із країни-партнера Польщі. Окрім розмаїття страв, яке радувало око, звеселяв душу піднесений настрій дружнього педагогічного та учнівського колективу нашої школи. Дівчата голосно зазивали гостей до нашої «Щедрої комори», де кожного зустрічали щирими посмішками, танцювальна команда готувалася до виступу, який, до речі, був чудовим, а приємним подарунком для нас став багатофункціональний принтер від виконавчого комітету Мирноградської міської ради.