Посвята в читачі

05.11.2015 19:52

5 листопада  у ЗОШ № 5 відбулося свято «Посвята в читачі», на якому учні  2-х класів  вступили до лав читачів шкільної бібліотеки.

На святі була присутня бібліотекар молодшого абонементу бібліотеки «Сімейного читання» Терехова Т.Д., яка розповіла діткам про важливість читання та про дотримання правил бережливого ставлення до книг.

В казковій подорожі діти зустрілися з Королевою книг, з літературними героями улюблених казок, в ролі яких були учні 5-А класу. Актори-п’ятикласники   провели з молодшими школярами конкурси, ігри та вікторини.

Під час екскурсії діти ознайомились з поняттям бібліотека, бібліотекар, читальна зала. З цікавістю розглядали дитячі книжечки, гортали сторінки, дивилися ілюстрації до творів. Другокласники  ознайомилися з правилами збереження книги, правилами поведінки в бібліотеці, прийняли урочисту обіцянку читачів бібліотеки.

По закінченню свята молодші школяри  отримали у подарунок закладки, які підготувала  для них вчитель трудового навчання Бурая Н.С.  та  учні 5-А та 8-А класу.

Сподіваємось, що цей захід надовго залишиться у пам’яті наших наймолодших читачів, що любов до найбільшого скарбу людства – книги, вони пронесуть через усе своє життя. Адже, як писав наш видатний український педагог В. О. Сухомлинський: «Щоб підготувати людину духовно до самостійного життя, треба ввести її у світ книг».