"Подяка тим хто зробив цей цікавий сайт"

Дата: 12.12.2014 | Від: Вероніка

Я дякую вам за те,що ви зробили цей чудовий сайт для дітей.Де батьки разом зі своїми дітьми ,можуть відвідати батьківську сторінку,а учні учнівську.Це дуже цікаво,багато новин за цей час коли я не заходила на цей сайт. Коли вчителі будуть дивитися цей сайт,згадають своїх любих ,старанних дітей,які вже давно навчаються у інститутах. Я наприклад коли перший раз зайшла на цей сайт ,я побачила багато того чого я не знала про нашу школу.Які перші вчителі,директори.Я навіть уяви не мала ,що ця школа раніше була школою №16.Але тоді вона була старенька й не гарна,а якщо порівняти теперішню й минулу школу ,це дві різні школи взагалі.Я вважаю,що всім учням нашої школи слід відвідати цей шкільний сайт,щоб дізнатися багато нового про нашу минулу школу.Я гадаю,що наша школа буде ще гарнішою,коли учні пійдуть на літні канікули! Дякую вам, за цей чудовий сайт,Я буду відвідувати його кожен день.

додати новий внесок